neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

>> CHCEME TAKY!:-)

 
Tak už je tu školní rok... hurá:-). A kromě školy už jsme vždy nedočkaví na stravování ve školní jídelně. Do očí mě ale uhodil článek MF Dnes:


" Brno - Nad obědem v jídelně se už školákům nemusí zvedat žaludek.
     Zapomeňte na univerzální omáčku. Je tady rybí ražniči, kuřecí závitek se šunkou a sýrem nebo rajčata plněná masovou směsí.
     Všechna tato jídla ochutnala porota historicky prvního ročníku soutěže o nejlepší školní kuchyni v Brně. Závodilo devět tříčlenných týmů kuchařek z brněnských základních škol."


... a co takhle něco takového i na SŠ v Praze? :-)