neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

# DISKUZE

Co byste na tyhle stránky přidali nebo naopak chtěli změnit?

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8421":
neolita
Superr, díky moc všem a žížale=) zvlášť, protože se už za chvíli můžete těšit novým příslovím, jazykolamům a dalšímu vtipu. Díky moc všem, kteří přispěli, ale ti těm, kt. v budoucnu ještě něčím přispějí. Jinak ještě do třetice díky moc za všechna hezká a příjemná hodnocení. smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Žížala=)
Píšu ještě jednou, mám v tom minulém příspěvku chybu: Štěpán Škorpil....a taky jsem sem zapoměla dát jménosmiley. Tak ještě jednou ahoj=)
Ahoj Neolito, máš to tu moc pěkný, jen mám pro Tebe něco málo do vtipů, přísloví a jazykolamů =):Ráno moudřejší večera, Kdo nic nedělá, nic nezkazí; Zalyžařivší si lyžař potkal nezalyžařivšího si lyžaře, Štěpín Škorpil sušil v sušárně šusťák; Jaké je nejpřítulnější zvíře na světě? Anakonda, ta tě obejme a do smrti nepustí smiley, ale ten už znáš. Jinak se mi to tu opravdu moc líbísmiley. Tak se měj hezky!!!
neolita
Milá Verčo:-), díky za pochvalu. A zrušit to tu se nechystám, takže nemusíš mít obavy smileya o obrázkách určitě zauvažuju, díky.smileyNeolita
neolita
Super, z Verči a jimy si tady vemte příkladsmiley, to je ono, klidně pište do diskuze, nic vás za to nezakousne:-). Určitě budu moc ráda.

Neolita
nikca
Máš to tady mooooc hezký a tak se opovaž to tu zrušit!A co bych přidala,teda jestli by to šlo,ňáký vobrázky.smiley
neolita
Ano, uznávám, ani mě se reklamy vůbec nelíbí. Ale já s tím bohužel nemohu nic dělat. Kdyby bylo po mém, odstranila bych to, ale jsou to podmínky těchto stránek.
jima
Teda, ta reklama je dost příšernásmiley