neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

>>HISTORIE SMS

SMS

První myšlenka s smskami se objevila už na začátku 80. let minulýho století. Plán sms však moc nenašel podporu a někteří si mysleli, že zprávy se neujmou.

Přesto však už 3. prosince 1992 ve Velké Británii byla poslána první komerční Sms. Zněla "Merry Christmas". Ta ale byla poslána z počítače. První sms z mobilu byla poslána další rok studentem u firmy Nokia.

Na začátku se smsky moc neujímaly a v roce 1995 jich v průměru na měsíc poslali lidé pouze žádnou celou jednu čtvrtinu (0,4) zprávy. Pak však už (rok 2000) počet stoupl na 35.

Počet zpráv se každým rokem zvětšuje - Např.: Na Vánoce roku 2005 bylo za jedinný den odesláno 58, 5 milionů sms. 

autor: Neolita
zdroj: internet