neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

* KŘÍŽOVKY

Tak tady budou časem křížovky. Nejčastěji to asi budou osmisměrky, ale nějaké jiné tu budou určitě taky, takže doufám, že každý si tu ten svůj druh najde a bude luštit s radostí. (Postupně tu budou čím dál tím rozmanitější druhy)
- tyto křížovky jsou vymyšlené právě mnou a tak bych byla ráda, kdybyste je bez mého souhlasu někam nekopírovali a neuváděli za své. děkuji

krizovka2.doc, (99kB)

Zakódovaný obrázek - vyjde vám jedno hodně známé zvířátko. Kdybyste našli chyby, co nejdřív nepište a já je opravím. Příjemné luštění.