neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

>> NEORGANIZOVANÁ LOUPEŽ

Tak jsem procházela časopisy, když jsem narazila na tento článek: viz níž
- je zde vidět, jak ne každá loupež se může úplně podařit. článek je vcelku vtipný a byl uveden na stránkách novin P 4 - Tučňák:

Dne  22. 9. 2007 byla hlídka v 7.05 hodin přivolána do stánku se zeleninou. V ní se měl nacházet neznámý mladík. Po příjezdu na místo se toto potvrdilo. Mladík se se pokusil vyloupit stánek, PŘI TOM USNUL. Strážníci jej proto okamžitě zadrželi.