neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

=> NOVINKY!

Ahoj, tak zde budou všechny takové novinky... Nebudou to ty, který najdete, když přijdete na hlavní stranu (homepage), ale budou tu ty, u kterých bych byla třeba ráda, abyste si všimli... Jinak, budu moc ráda, když sem jednou za čas zajdete, protože tady se asi budou objevovat věci, u kterých bych měla ráda nejaké výsledky:-).... Díky.

Tak a hned můžeme začít:

 

jak se líbí noVÉ ŘAZENÍ (* ; >> ; ×; ¤; #)  RUBRIK?

 


 

 Tak, teď jedu na 4 dny pryč, takže si ode mě oddechněte...:-). Jinak, nebudou tu tímpádem přibývat nové věci... :-). Tak se mějte, zatím:-D.N.

 

 Moc se omlouvám, ale nějak mi to tu blbne... Texty jsou podtrženy jako hypertextové odkazy a kursor není vidět... Zkoumám, čím to je... Pokud tušíte, uvítám vaši pomoc!