neolit@ webgarden :)

Stránky o všem možném... i nemožném:-).......... vlastně hlavně o zajímavostech:))

Statistika

Počasí

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

ICQ

Odkazy

Snad vše pro mobily... a něco navíc

Velmi dobré stránky o mobilech - programy, hry, schémata apod. ke stažení. Fotogalerie, aktualizace..... Vše bez spamů (tedy, co já vím...). Více v rubrice odkazy. Velmi dobré.

Info, zábava a nejen to...

Jestli se chcete dovědět něco více o filmech nebo si prohlídnout obrázky na tohle téma, pak jsou tato stránky jako stvořené pro vás... A nejen pro vás, kteří máte rádi fantasy, ale i pro vás, kteří se chcete pobavit, zasmát a poradit zároveň. Také je tu velmi častá aktualizace, takže sem můžete chodit opravdu často a pořát budete nacházet nejaké nové příspěvky...

 

 

Virtuální zvířátko

Pokud nemáte možnost mít nějakého mazlíčka doopravdy... nebo máte, ale chcete mít ještě jedno a to zde - na internetu, pak na těchto stránkách máte možnost si nějaké "adoptovat" a "starat se o něj":-).

www.weblight.cz

>> ZAJÍMAVÉ DVOJICE

Nikdy se vám nestalo, že byste marně hledali název pro toho druhého z dvojice? A když jste se snažili na to nějak přijít, stalo se, že vám vyšel úplný nesmysl? Pokud jo, nejste rozhodně jediní. Já jsem si taky na nějaké vzpomněla, takže si udělejte přehled, které prostě říkat NEMŮŽETE:-).

 ___                  ?
had       x       hadice
krab      x       krabice
duch     x       duchna
              x       duše
hoblík   x       hoblinka
...

časem snad přibydou další...:-)